Samantha Barks byłą dziewczyną Adama Bakriego

Brytyjska piosenkarka i aktorka Samantha Barks, znana z roli w obrazie "Les Miserables Nędznicy", zasiliła obsadę filmu "A Hundred Streets", w którym występują Idris Elba, Gemma Arterton, Adam Bakri i Franz Drameh.

Produkcja przedstawi wyjątkowe historie czterech osób, które mieszkają blisko siebie w Londynie. Idris Elba wcieli się w byłego rugbystę, a Gemma Arterton w jego żonę, gospodynię domową. Adam Bakri zagra Jahmala, bogatego playboya, w którego życie wkraczają jego była dziewczyna i jej przyjaciółka. Franz Drameh wcieli się natomiast w drobnego dilera narkotykowego, który nawiązuje nietypową przyjaźń z pewnym starzejącym się aktorem.

Teraz obsadę zasilili Samantha Barks, Ken Stott, Charlie Creed-Miles, Steve Mackintosh, Tom Cullen oraz Emma Rigby. Samantha Barks wcieli się w Lotte, byłą dziewczyną Jahmala, który układa sobie życie z jej najlepszą przyjaciółką (Emma Rigby). Jahmal musi podjąć trudne życiowe decyzje, a ściga go jego były ochroniarz Gordon (Steve Mackintosh). Charlie Creed-Miles zagra taksówkarza, który marzy o zostaniu ojcem, ale pewnego dnia rozpada mu się całe życie. Tom Cullen wcieli się w przystojnego znajomego bohaterki granej przez Gemmę Arterton. Ken Stott sportretuje natomiast Terence'a, starzejącego się aktora.

Za kamerą produkcji stanie Jim O'Hanlon, dla którego będzie to pierwsza pełnometrażowa fabuła. Irlandzki filmowiec zastąpił na stanowisku reżysera Michaela Caton-Jonesa, który porzucił obraz dla innego projektu. Idris Elba jest jednym z producentów dzieła.

Samanthę Barks, znaną najbardziej z roli w musicalu "Les Miserables Nędznicy", w październiku będzie można podziwiać w horrorze "Dracula Historia Nieznana".

Ken Stott od 2012 roku wciela się w Balina w filmowej serii "Hobbit". W grudniu do kin trafi kolejna odsłona cyklu, "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii".

Charlie Creed-Miles na co dzień występuje w serialu "Peaky Blinders".

Steve Mackintosh zagrał ostatnio u boku Elijaha Wooda w dramacie "Set Fire to the Stars".

Tom Cullen zasłynął rolą w melodramacie "Zupełnie inny weekend" z 2011 roku. W tym roku będzie można podziwiać go w thrillerze "Tiger House", a w 2015 roku w biografii "Desert Dancer".

Emma Rigby wystąpiła niedawno w obrazie "Miłość bez końca", który gościł w kinach w lutym.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej