Samuel L. Jackson i John Cusack znów ze Stephenem Kingiem

Samuel L. Jackson i John Cusack znów ze Stephenem Kingiem
ZOBACZ GALERIĘ Samuel L. Jackson i John Cusack znów ze Stephenem Kingiem

Samuel L. Jackson i John Cusack znów ze Stephenem Kingiem

Samuel L. Jackson i John Cusack ponownie się spotkają na planie filmowym, będącym adaptacją dzieła Stephen King.

Aktorzy, którzy w 2007 roku zagrali w thrillerze "1408", opartym na opowiadaniu mistrza grozy, znów razem zagrają. Tym razem będzie to produkcja zatytułowana "Cell", a przenosząca na duży ekran powieść "Komórka" Stephena Kinga.

Książka jest historią o tajemniczym impulsie, który sprawia, że każdy, kto rozmawia przez telefon komórkowy, zamienia się w krwiożerczą bestię. Bohaterem jest rysownik Clay Ridell, który w chaosie spowodowanym przez impuls próbuje dotrzeć do żony i syna. Mężczyzna musi zdążyć, zanim chłopiec skorzysta z komórki, którą dostał na dwunaste urodziny.

Samuel L. Jackson zagra Toma McCourta, inżyniera i byłego żołnierza, który ucieka z Bostonu wraz z Clayem Riddellem (w tej roli zobaczymy Johna Cusacka).

Autorami pierwszej wersji scenariusza są sam King oraz Adam Alleca. Powieściopisarz poinformował, że zakończenie filmu będzie inne, niż zakończenie książki. Tod Williams przerobił scenariusz. Zdjęcia rozpoczną się w styczniu.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej