Samuel L. Jackson i odwrócona grawitacja

Prawdopodobnie już niedługo zobaczymy Samuela L. Jacksona w nowej superprodukcji science fiction. Aktor finalizuje rozmowy dotyczące występu w filmie "Inversion".

Zdjęcia do produkcji, której budżet ma wynieść 130 milionów dolarów, ruszyć powinny już pod koniec lutego 2017 roku. Reżyserią zajmie się Peter Segal. Ekipa na pewno będzie pracować w Babelsberg Studios w Berlinie, później natomiast odwiedzi Szanghaj i Chicago.

Travis Fimmel zagra drobnego amerykańskiego oszusta, który jednoczy siły z chińską panią naukowiec (w tej roli znana z "Dawno, dawno temu" Liu Yifei), żeby uratować Ziemię przed katastrofalnym w skutkach zjawiskiem odwrócenia grawitacji. Samuel L. Jackson wcieli się z kolei w śledczego Homeland Security, przekonanego, że to właśnie ta dwójka odpowiada za kłopoty naszej planety.

Scenariusz "Inversion" jest wspólnym dziełem Paula Haggisa, Davida Araty i Bragiego Schuta.

Za scenografię odpowiadać będzie Martin Laing. Nad efektami specjalnymi czuwać będą m.in. Sheena Duggal i Jack Geist.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej