Samuel L. Jackson, John Cusack i Nick Cannon na plakatach "Chi-raq"

W sieci pojawiły się plakaty zapowiadające film "Chi-raq" Spike'a Lee.

Akcja obrazu rozgrywa się w Chicago. Tytuł to połączenie nazwy miasta z Irakiem. Dzieło opisywane jest mieszanka dramatu i komedii z muzycznymi elementami. Na plakatach z trzema aktorami widnieją napisy "Da Land of Misery" (kraina nędzy), "Put Down the Gun" (odłóż broń) i "The Truth Shall Set You Free" (prawda cię wyzwoli). Wszystkie trzy grafiki z wizerunkami Samuela L. Jacksona, Johna Cusacka i Nicka Cannona można zobaczyć tutaj.

W produkcji występują także Wesley Snipes, Dave Chappelle, Jennifer Hudson, Kanye West i Common.

"Chi-raq" to współczesna wersja "Lizystraty" Arystofanesa, który opowiadał o ateńskich kobietach, które postanawiają odmówić swym mężom seksu, dopóki nie zakończą wojny peloponeskiej.

Premiera zapowiedziana została na 4 grudnia grudnia - film udostępniony zostanie nie tylko w kinach, ale i na platformie Amazon Instant Video.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej