"Santa Clarita Diet": Drew Barrymore wraca na dietę zombie

"Santa Clarita Diet": Drew Barrymore wraca na dietę zombie
ZOBACZ GALERIĘ "Santa Clarita Diet": Drew Barrymore wraca na dietę zombie

"Santa Clarita Diet": Drew Barrymore wraca na dietę zombie

Netflix ustalił datę premiery drugiego sezonu komediowo-horrorowego serialu "Santa Clarita Diet". Produkcja z Drew Barrymore wróci już w przyszłym miesiącu.

Cykl opowiada o małżonkach Joelu (Timothy Olyphant) i Sheili (Drew Barrymore) mieszkających z nastoletnią córką Abby (Liv Hewson) na przedmieściach Los Angeles, w Santa Clarita. Ich życie wywraca się do góry nogami, gdy kobieta przechodzi dramatyczną zmianę.

Owa dramatyczna zmiana, to - jak się okazuje - śmierć. Sheila nie do końca jednak umiera, lecz zmienia się w żądne ludzkiego mięsa zombie.

Akcja nowych odcinków rozgrywać będzie się bezpośrednio po wydarzeniach z pierwszej części. Krótką zapowiedź nowej odsłony można obejrzeć tutaj. Z klipu dowiadujemy się również, że premierę ustalono na 23 marca.

W obsadzie drugiego sezonu znaleźli się także Joel McHale i Maggie Lawson.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej