Sarah Paulson ukochaną bohatera

Sarah Paulson dołączy do obsady filmu \"Will Eisner\'s The Spirit\" w reżyserii Franka Millera.

Aktorka partnerować będzie na ekranie Gabrielowi Machtowi, Evie Mendes, Scarlett Johansson oraz Samuelowi L. Jacksonowi.

\"The Spirit\", ekranizacja popularnego komiksu, to historia młodego policjanta, który pozoruje własną śmierć, aby móc z ukrycia walczyć z przestępczością w mrocznych zakamarkach Central City. Paulson wcieli się w postać doktor Ellen Dolan, córki komisarza policji, ukochanej tytułowego bohatera.

W obrazie wystąpią również Dan Lauria, Stana Katic, Johnny Simmons oraz Louis Lombardi.

Za produkcję dzieła odpowiedzialni będą Deborah Del Prete, Gigi Pritzker i Michael Uslan. Zdjęcia rozpoczną się w październiku w Albuquerque Studios w Nowym Meksyku.

Sarah Paulson znana jest z roli w serialu \"Studio 60\", za którą otrzymała w tym roku nominację do Złotego Globu. Aktorkę mogliśmy podziwiać na ekranach kin w roku 2003 w komedii \"Do diabła z miłością\".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej