Sarah Polley z kolejną książką twórcy "Gwiazd naszych wina"

Sarah Polley z kolejną książką twórcy "Gwiazd naszych wina"
ZOBACZ GALERIĘ Sarah Polley z kolejną książką twórcy "Gwiazd naszych wina"

Sarah Polley z kolejną książką twórcy "Gwiazd naszych wina"

Producenci ekranizacji powieści "Looking for Alaska" Johna Greena chcą, by Sarah Polley zajęła się napisaniem scenariusza, a być może także wyreżyserowała film. Rozmowy właśnie trwają.

Znana w Polsce pod tytułem "Szukając Alaski" książka opowiada o wrażliwych i zbuntowanych młodych ludziach, pragnących wrażeń i odpowiedzi na dręczące ich pytania: o przyjaźń na całe życie i o miłość, która zmienia cały dotychczasowy świat. Głównym bohaterem jest 16-letni Miles Halter, który przeprowadza się z Florydy do Alabamy. W nowej szkole poznaje piękną Alaskę Young. Szybko zaczyna rozumieć, że piękność skrywa jakąś tajemnicę.

Realizację filmu chce rozpocząć studio Paramount Pictures, którego szefowie bardzo dobrze przyjęli wieści o sukcesie kasowym innej ekranizacji prozy Greena - "Gwiazd naszych wina".

Sarah Polley dobrze czuje się w delikatnych, acz przewrotnych obyczajowo-romantycznych klimatach filmowych. W swoim dorobku reżyserskim ma już takie produkcje, jak "Historie rodzinne" czy "Take This Waltz" oraz "Daleko od niej".
Tagi: Sarah Polley

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej