Sarah Silverman u kolegi po fachu

Jedna z najsłynniejszych dam komedii, Sarah Silverman, wystąpi w nowym autorskim filmie innego słynnego komika, Setha MacFarlane'a.

Kolejne po przeboju "Ted" dzieło nosi tytuł "A Million Ways to Die in the West" i będzie połączeniem westernu i komedii. W obsadzie już znaleźli się Charlize Theron, Liam Neeson, Amanda Seyfried oraz Giovanni Ribisi i sam reżyser, Seth MacFarlane. Teraz Sarah Silverman negocjuje warunki udziału w produkcji.

Bohaterem komediowego westernu będzie tchórzliwy farmer Albert (MacFarlane), który po rozstaniu z dziewczyną (Seyfried) zaczyna szkolić się na rewolwerowca pod okiem żony (Theron) pewnego sławnego banity (Neeson). Problem pojawia się, gdy bohater powoli zakochuje się w swojej nauczycielce. Ribisi zagra Edwarda, przyjaciela Alberta.

Silverman stara się o rolę miejscowej prostytutki, która sypia z każdym, tylko nie ze swoim... narzeczonym (Ribisi), ponieważ jako chrześcijanka wierzy, iż para powinna zaczekać z seksem aż do małżeństwa.

Prace na planie rozpoczną się w maju.

Silverman ostatnio na dużym ekranie można było zobaczyć w komediodramacie "Takie This Waltz".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej