Sarah Silverman z mistrzami seksu

Sarah Silverman z mistrzami seksu
ZOBACZ GALERIĘ Sarah Silverman z mistrzami seksu

Sarah Silverman z mistrzami seksu

Sarah Silverman dołączyła do obsady drugiego sezonu serialu "Masters of Sex".

Jedna z najsłynniejszych amerykańskich kobiet satyryków wcieli się w Helen. Na razie nie wiadomo w jakiej relacji jej bohaterka znajduje się w stosunku do doktora Mastersa.

Przypomnijmy, że produkcja powstaje dla stacji Showtime, a w rolach głównych występują Michael Sheen oraz Lizzy Caplan. Akcja serialu rozgrywa się w latach 60. minionego wieku. Sheen i Caplan wcielają się w naukowców prowadzących pionierskie badania w dziedzinie ludzkiej seksualności. Produkcja opowiada zarówno o życiu prywatnym i zawodowym naukowców, jak i o wpływie ich pracy na popkulturę.

Scenariusz na podstawie książki Thomasa Maiera "Masters of Sex: The Life And Times Of William Masters And Virginia Johnson, The Couple Who Taught America How To Love" napisała Michelle Ashford ("Pacyfik"). Zdjęcia do drugiego sezonu powstają obecnie w Los Angeles. Premierę zaplanowano na lato, a dokładnie 13 lipca.

Ostatnio do obsady dołączył Danny Huston, który wcieli się w doktora Douglasa Greathouse'a, ordynatora oddziału położnictwa.

Silverman ma na koncie nominację do nagrody Emmy za rolę w serialu komediowym "The Sarah Silverman Program" oraz w "Detektywie Monku". Ostatnio zagrała w filmie Setha MacFarlane'a "A Million Ways to Die", a także w dramacie "I Smile Back".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej