Sarah Silverman zamieszana w walkę płci

Sarah Silverman zamieszana w walkę płci
ZOBACZ GALERIĘ Sarah Silverman zamieszana w walkę płci

Sarah Silverman zamieszana w walkę płci

Sarah Silverman dołączyła do obsady filmu "Battle Of The Sexes".

Film opowie o legendarnej rywalizacji tenisisty Bobby'ego Riggsa i tenisistki Billie Jean King. W roku 1973 roku sportowcy stanęli do pojedynku, który znany jest wielbicielom tenisa jako Bitwa Płci (The Battle of the Sexes). Mecz oglądało ponad 50 milionów Amerykanów.

King przeszła też do historii jako pierwsza kobieta sportowiec, która przyznała się, że jest lesbijką. Tenisistka poślubiła swojego męża w wieku 21 lat i pozostała z nim w związku do 1987 roku, jednak na boku miała romans z sekretarką Marilyn Barnett. Ich związek, a właściwie finał, wyszedł na jaw w 1981 roku, po tym jak Barnett pozwała King o alimenty.

Steve Carell zagra Riggsa, podczas gdy King sportretuje Emma Stone. Sarah Silverman wcieli się w Gladys Heldman, założycielkę "World Tennis Magazine".

W obsadzie znaleźli się również Andrea Riseborough, Elizabeth Shue i Austin Stowell.

Jonathan Dayton i Valerie Faris reżyserują na podstawie scenariusza Simona Beaufoya. Danny Boyle zajmie się produkcją. Obraz powstanie dla Fox Searchlight.

Sarah Silverman ostatnio występowała w serialu "Masters of Sex", użycza głosu Ollie w "Bob's Burgers" a także zagrała w "The Book of Henry".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej