Sarkastyczna lesbijka Selma Blair

Sarkastyczna lesbijka Selma Blair
ZOBACZ GALERIĘ Sarkastyczna lesbijka Selma Blair

Sarkastyczna lesbijka Selma Blair

Selma Blair zagra w czarnej komedii "Driving Lessons".

Film opowie historię rodziny z problemami, której los daje niezwykłą szansę na powrót do normalności. Kiedy pani domu na skutek amnezji zapomina wydarzenia z ostatnich 15 lat życia, jej bliscy mają okazję zacząć wszystko od początku.

W głównych rolach wystąpią Dermot Mulroney i Hope Davis. Blair wcieli się w postać sarkastycznej nauczycielki w liceum, której lesbijskie skłonności prowadzą ją do romansu z jedną z uczennic.

Do obsady dołączą również Max Thieriot, Bow Wow, Jermaine Williams, Evan Ross, Chi McBride, Gabrielle Anwar oraz Brittany Robertson.

Theriot wcieli się w postać religijnego nastoletniego syna głównych bohaterów. Robertson pojawi się w roli jego ciekawej seksualnych doznań siostry. McBride zagra sąsiada niezwykłej rodziny, Simona, w którego syna wcieli się Ross. Anwar wystąpi jako ambitna i atrakcyjna koleżanka z pracy pana domu. Raperzy Bow Wow i Jermaine Williams zagrają aspirujących złodziejaszków, którzy komplikują życie wszystkich bohaterów.

Reżyserią obrazu według scenariusza Marka Lissona zajmie się Vivi Friedman. Za produkcję odpowiedzialni będą J. Todd Harris, Allan Jones i Lisson. Zdjęcia rozpoczną się w marcu w Los Angeles.

Selmę Blair mogliśmy podziwiać w grudniu 2007 roku w melodramacie "Smaki miłości".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej