Scarlett Johansson jako "królowa krzyku".

Scarlett Johansson, gwiazda filmów lekkich, łatwych i przyjemnych już niebawem wejdzie na plan filmu opowiadającego o życiu Alfreda Hitchcocka. Zagra tam gwiazdę "Psychozy" - Janet Leigh, przez fanów klasycznego horroru pieszczotliwie nazywaną "królową krzyku".

Film "Hitchcock", wcześniej roboczo zatytułowany "Alfred Hitchcock And The Making of Psycho", jest pierwszym ukłonem Johansson w stronę horroru. "Hitchcock" nie będzie jednak wariacją na temat najpopularniejszego dzieła mistrza suspensu, ale opowieścią o relacjach słynnego reżysera z żoną Almą Reville i kulisach powstawania "Psychozy" w roku 1960.

W Alfreda Hitchcocka wcieli się sam Anthony Hopkins, jego żoną Almą Reville będzie Helen Mirren, a Anthony'ego Perkinsa zagra James D'Arcy. W filmie wyreżyserowanym przez Sachę Gervasiego ("Terminal") pojawią się również: Jessica Biel, Kurtwood Smith i Wallace Langham. Scenariusz autorstwa Johna J. McLaughlina ("Czarny łabędź") powstał na podstawie książki Stephena Rebello.
Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku.

Fani horrorów mogą się rzeczywiście obawiać realizacji biografii tak ważnej dla gatunku postaci, ale dzięki wyśmienitej obsadzie oraz wizji pięknej Scarlett Johansson nago pod prysznicem, nikt chyba nie powinien mieć powodów do narzekania.


źródło: www.starpulse.com

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej