Scarlett Johansson też będzie Zeldą Fitzgerald

Niedawno ogłoszono, iż Jennifer Lawrence zagra Zeldę Fitzgerald w obrazie "Zelda" Rona Howarda. Okazuje się, iż powstaje drugi film o żonie Francisa Scotta Fitzgeralda, tym razem ze Scarlett Johansson w roli głównej.

Zelda Fitzgerald była żoną amerykańskiego pisarza, autora "Wielkiego Gatsby" i ówczesną celebrytką, znaną z zamiłowania do przyjęć. U kobiety zdiagnozowano później schizofrenię, Zginęła w pożarze w szpitalu w Asheville, w Karolinie Północnej.

Obraz z Johansson otrzymał tytuł "The Beautiful and the Damned" i powstanie dla wytwórni Millennium. Jak zapewni prezes firmy, Mark Gill, na pewno nie będzie to nudne dzieło. - Ona wyprzedzała swój czas i oberwała za to - mówi o ikonie ery jazzu. - Francis Scott Fitzgerald kradł jej pomysły i zamieszczał w swych książkach. Ich małżeństwo było piekłem współuzależnienia z jazzem w tle.

Przypomnijmy, że Amazon pracuje nad serialem o Zeldzie Fitzgerald. W produkcji "Z: The Beginning of Everything" wystąpi Christina Ricci. Premiera planowana jest na luty 2017 roku.

Scarlett Johansson niedawno zagrała w filmach "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" i "Ave, Cezar!". Ostatnio zajęta była na planie aktorskiej wersji kultowej dziś anime "Ghost in the Shell".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej