Scarlett Johansson znów śpiewa

Scarlett Johansson znów śpiewa
ZOBACZ GALERIĘ Scarlett Johansson znów śpiewa

Scarlett Johansson znów śpiewa

Scarlett Johansson ma napięty grafik, ale między pracą na planie "Ghost in the Shell" i "Rock That Body", znalazła czas, by użyczyć głosu w animacji "Sing. Zostań gwiazdą", a także nagrać do niej piosenki.

Aktorka, której śpiewanie nie jest obce, przygotowała utwór "Set It All Free". Numeru można posłuchać na Spotifyu.

Na soundtracku do animacji, w której gwiazda wciela się w punk-rockowego jeżozwierza, znajdzie się ponadto wykonany przez nią kawałek "The Promise & The Prize". Autorką jest Carly Simon.

Bohaterem "Sing. Zostań gwiazdą" jest miś koala imieniem Buster Moon (Matthew McConaughey), który postanawia zorganizować muzyczny konkurs talentów. Do rywalizacji stają m.in. ślimak, goryl, świnki, słonica czy zające. W obsadzie znaleźli się także Seth MacFarlane jako mysz, Tori Kelly jako nastoletnia słonica, John C. Reilly jako owca, Taron Egerton wcielający się w goryla gangstera, Reese Witherspoon w roli świni, matki 25 prosiąt oraz właśnie Scarlett Johansson portretująca punk-rockowego jeżozwierza.

Trailer można obejrzeć na YouTube.

Do naszych kin obraz trafi 6 stycznia 2017 roku. 9 grudnia ukaże się soundtrack do filmu. Na płycie znajdzie się wspólny utwór Steviego Wondera i Ariany Grande, "Faith".

Scarlett Johansson ma na koncie płyty "Anywhere I Lay My Head" (2008) i "Break Up" (2009) nagraną z Pete'em Yornem. Niedawno nagrała cover "Bizarre Love Triangle" New Order na potrzeby charytatywnej składanki "The Time is Now".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej