Scarlett Johansson znów śpiewa

Scarlett Johansson znów śpiewa
ZOBACZ GALERIĘ Scarlett Johansson znów śpiewa

Scarlett Johansson znów śpiewa

Scarlett Johansson ponownie połączyła siły z Pete'em Yornem i wróciła do muzyki.

Po wspólnym albumie artystów "Break Up" z 2006 roku, popularna aktora i amerykański wokalista przygotowali wspólnie EP-kę zatytułowaną "Apart". W zestawie znajdzie się 5 utworów, w tym nowa wersja nagrania "Tomorrow" Pete'a Yorna z udziałem Scarlett Johansson. Na promujący singel artyści wybrali numer "Bad Dreams", którego można posłuchać m.in. na Spotifyu.

"Apart", zgodnie z tytułem opowiada o zerwaniu i życiu oddzielenie. - Ta EP-ka to próba pokładania sobie życia na nowo, znalezienia radości z nowo zdobytej wolności i pokonania lęku przed nieznaną drogą - wyjaśnia Pete Yorn.

Tracklista "Apart":
1. Iguana Bird
2. Bad Dreams
3. Movies
4. Cigarillo
5. Tomorrow (Remix feat. Scarlett Johansson)

Scarlett Johansson ma na koncie płyty "Anywhere I Lay My Head" (2008) i "Break Up" (2009) nagraną z Pete'em Yornem. Nagrała też cover "Bizarre Love Triangle" New Order na potrzeby charytatywnej składanki "The Time is Now" oraz zaśpiewała w animacji "Sing. Zostań gwiazdą".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej