Scenarzysta "Czarnej Pantery" pisze sequel "Call of Duty"

Scenarzysta "Czarnej Pantery" pisze sequel "Call of Duty"
ZOBACZ GALERIĘ Scenarzysta "Czarnej Pantery" pisze sequel "Call of Duty"

Scenarzysta "Czarnej Pantery" pisze sequel "Call of Duty"

Joe Robert Cole zajmie się scenariuszem kontynuacji filmu "Call of Duty".

Decyzja ta jest o tyle zaskakująca, że produkcja filmu "Call of Duty" jest na wczesnym etapie. Jak do tej porty wiemy jedynie, że film wyreżyseruje Stefano Sollima. Film nie ma nawet dystrybutora, nie wspominając o obsadzie. Stefano Sollima w jednym z wywiadów jako swoich kandydatów wymieniał Toma Hardy'ego i Chrisa Pine'a.

Activision Blizzard Studio postanowił jednak zatrudnić już scenarzystę do przygotowania sequela i wybór padł na Joe Robert Cole, który pracował także przy serialu "American Crime Story".

Wydawcą "Call of Duty" jest firma Activision, która jeszcze jakiś czas temu nie chciał słyszeć o filmie na podstawie gry. Dziś wygląda to inaczej i w planach jest całe kinowe uniwersum. Projektami zajmować będzie się powołane do życia Activision Blizzard Studios.

"Call of Duty" to gra wojenna. Pierwsze części rozgrywały się w czasie II wojny światowej, od 2007 roku edycje nawiązują do współczesnych czasów. Gracz, który bierze udział w konfliktach nigdy nie jest sam.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej