Sean Bean w serialu 50 Centa

Sean Bean w serialu 50 Centa
ZOBACZ GALERIĘ Sean Bean w serialu 50 Centa

Sean Bean w serialu 50 Centa

Sean Bean (\"Gra o tron\", \"Władca pierścieni\") zagra w nowym serialu \"The Oath\", którego producentem jest raper Curtis \"50 Cent\" Jackson.

Na cykl opowiadający o gangach złoży się 10 odcinków. Pierwszy odcinek wyreżyseruje Jeff T. Thomas (\"Blindspot. Mapa zbrodni\", \"Wayward Pines\"). Twórcą jest Joe Halpin, przez wiele lat zastępca szeryfa w South Central, niebezpiecznej dzielnicy w Los Angeles.

Sean Bean zagra Toma Hammonda, lidera gangu, który trafia za kratki po tym, jak zawiera umowę z agentem FBI działającym pod przykrywką. Kiedy wychodzi z więzienia, znów chce znaleźć się na szczycie i odzyskać kontrolę.

Sean Bean ostatnio występował w serialu \"Broken\".

50 Cent to popularny amerykański raper, aktor i biznesmen. Curtis Jackson, jak naprawdę nazywa się artysta, ma gangsterską przeszłość. W 2000 roku cudem uniknął śmierci, gdy został 9-krotnie postrzelony. Jego talent odkrył Eminem. Debiut 50 Centa, \"Get Rich or Die Tryin\'\" (2003), 6 razy pokrył się platyną, kolejny album - \"The Massacre\" (2005) - 5 razy. Największe hity Amerykanina to \"In da Club\", \"Candy Shop\" czy \"Just a Lil Bit\". Ostatnio pracował przy serialu \"Power\", w którym też gra.
Tagi: Sean Bean | 50 Cent

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej