Sebastian Koch i Miranda Otto w "Homeland"

Sebastian Koch, Miranda Otto, Alexander Fehling i Sarah Sokolovic dołączyli do obsady serialu "Homeland".

Akcja piątego sezonu rozgrywać będzie się 2 lata po wydarzeniach z 4. sezonu. Carrie Mathison (Claire Danes), będzie miała inne zadania i obowiązki niż dotychczas. Nie będzie już agentką CIA, lecz pracownicą prywatnej firmy ochroniarskiej w Berlinie. W serialu powrócą także Rupert Friend, F. Murray Abraham oraz Mandy Patinkin.

Sebastian Koch zagra filantropa Otto Duringa, właściciela firmy w której pracuje Carrie, Miranda Otto wcieli się w pracownice CIA w Berlinie Allison Carr, Alexander Fehling to konsultant w firmie Duringa i przyjaciel Carrie, Sarah Sokolovic sportretuje amerykańską dziennikarkę, która też pracuje dla Duringa.

Będzie to pierwszy amerykański serial, którego cała odsłona powstanie w Niemczech. Na początku czerwca ruszają zdjęcia w berlińskim Studio Babelsberg.

Premiera nowych 12 odcinków planowana jest na jesień 2015 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej