Seksowna Charlize Theron skopie tyłki

Seksowna Charlize Theron skopie tyłki
ZOBACZ GALERIĘ Seksowna Charlize Theron skopie tyłki

Seksowna Charlize Theron skopie tyłki

Niedługo po prezentacji pierwszych zdjęć z filmu "Atomic Blonde", zaprezentowano dwa krótkie klipy z udziałem głównej aktorki, Charlize Theron.

Charlize Theron gra Lorraine Broughton, kobietę superszpiega, która wyrusza do Berlina tuż przed upadkiem muru. Na miejscu agentka MI6 nawiązuje współpracę z szefem lokalnej placówki, Davidem Percivalem (James McAvoy). Tam wplątuje się w szpiegowską intrygę.

W pierwszym klipie widzimy bohaterkę, która nie patyczkuje się ze swoimi przeciwnikami i świetnie radzi sobie w walce wręcz. W drugim podziwiać można wdzięki gwiazdy w bieliźnie, gdy zakłada sobie podsłuch. Teasery znajdują się pod tym adresem oraz tutaj.

Okazuje się, że praca przy takim filmie nie jest łatwa. - Pękły mi dwa zęby z tyłu szczęki od ciągłego zaciskania - opowiadała wcześniej Theron o przygotowaniach do roli. - Musiałam przejść operację dentystyczną tuż przed wylotem do Budapesztu, gdzie kręciliśmy.

W obsadzie znaleźli się ponadto John Goodman, Til Schweiger, Eddie Marsan, Sofia Boutella i Toby Jones.

Za kamerą staje David Leitch ("John Wick", nadchodzący "Deadpool 2"). Theron pełni również obowiązki producenckie. Projekt oparty jest na powieści graficznej autorstwa Antony'ego Johnstona. Scenariusz napisał Kurt Johnstad ("300: Początek imperium").

Obraz premierowo zostanie pokazany w marcu na festiwalu SXSW w Teksasie. Do kin w USA ma trafić w lipcu.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej