Selena Gomez i Margot Robbie mówią Time's Up. Będą walczyć z molestowaniem

Selena Gomez i Margot Robbie mówią Time's Up. Będą walczyć z molestowaniem
ZOBACZ GALERIĘ Selena Gomez i Margot Robbie mówią Time's Up. Będą walczyć z molestowaniem

Selena Gomez i Margot Robbie mówią Time's Up. Będą walczyć z molestowaniem

Selena Gomez, Margot Robbie, Emma Stone i Reese Witherspoon znalazły się grupie ponad 300 kobiet, które powołały do życia inicjatywę Time's Up.

Zrzeszone w ruchu Time's Up (czas minął) będą działać na rzecz kobiet, a przede wszystkim przeciwko nadużyciom i molestowaniu. Panie będą propagować równość i bezpieczeństwo w miejscu pracy. Ponadto planują rozpocząć prace nad legislacyjnymi rozwiązaniami mającymi karać firmy tolerujące seksualne napaści.

- Chcemy, by wszystkie ofiary molestowania seksualnego zostały usłyszane, by im uwierzono, by wiedziały, że możliwe jest pociągnięcie winnych do odpowiedzialności - czytamy w otwartym liście opublikowanym na łamach "New York Timesa". - Chcemy, by wszystkie ofiary i wszystkie pokrzywdzone mogły liczyć na sprawiedliwość i wsparcie.

Na początek ruch Time's Up dysponuje funduszem w wysokości 13 milionów dolarów, który ma zostać wykorzystany na pomoc prawną dla kobiet.

Inicjatywę wspierają także Natalie Portman, Reese Witherspoon, Cate Blanchett, Eva Longoria i Shonda Rhimes.

Ruch Time's Up to reakcja na skandal wokół hollywoodzkiego producenta Harveya Weinsteina, który przez 30 lat miał molestować a nawet gwałcić kobiety, z którymi współpracował.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej