Selena Gomez nie ma Instagrama w telefonie

Selena Gomez nie ma Instagrama w telefonie
ZOBACZ GALERIĘ Selena Gomez nie ma Instagrama w telefonie

Selena Gomez nie ma Instagrama w telefonie

Selena Gomez ma 150 milionów fanów na Instagramie, chociaż na swoim prywatnym telefonie nie ma nawet tej aplikacji.

Selena Gomez odwiedza ostatnio sporo telewizji by promować filmu "Truposze nie umierają". Wokalistka pojawiła się dziś w programie "Live With Kelly and Ryan" gdzie przyznała się, że nie ma na swoim telefonie Instagrama.

- Wydaje mi się, że dla młodych ludzi, w tym dla mnie, naprawdę niezdrowo cały swój czas poświęcać na wszystkie te komentarze - mówi Selena Gomez. - Przygnębiałoby mnie to, sprawiłoby, że nie czułbym się dobrze ze sobą. Mam aplikacje na czyimś telefonie i kiedy czuję, że chcę się podzielić czymś z moimi fanami, robię to z innego telefonu.

Selena Gomez podczas premiery filmu "Truposze nie umierają" Jima Jarmuscha została zapytana o nową płytę. - W końcu udało się nagrać - odpowiedziała Amerykanka.

Selena Gomez to jedna z największych gwiazd popu. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej ostatni krążek, "Revival", miał premierę w 2015 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej