Selma Blair zachowała twarz

Selma Blair zachowała twarz
ZOBACZ GALERIĘ Selma Blair zachowała twarz

Selma Blair zachowała twarz

Selma Blair czuła się dziwnie, będąc jedyną osoba z prawdziwą twarzą na planie filmu "Hellboy 2: Złota armia".

Kiedy aktorka uświadomiła sobie, że jako jedyna prezentuje przed kamerą nie pokryte warstwami charakteryzacji oblicze, wpadła w panikę.

- Zaczęłam pytać wszystkich, w którą stronę patrzą - wspomina Blair. - A oni odpowiadali, że to nie ma znaczenia, bo i tak nikt nie widzi ich oczu. Pomyślałam wtedy, "Boże, wszyscy widzą moje oczy, to, w którą stronę ja patrzę ma znaczenie. Mam twarz!" Byłam przerażona. Pomyślałam, że schrzanię ten film.

Gwiazda dodała, że całowanie doprawionej twarzy Rona Perlmana, który zagrał w obrazie rolę tytułową, było nietypowym doświadczeniem.

- Za pierwszym razem nie wiedziałam, czy mogę go dotknąć - tłumaczy Blair. - Nie wiedziałam, czy nie zniszczę charakteryzacji. Nigdy nie pracowałam ze sztucznym ukochanym. Nie wiedziałam, jaki wyda dźwięk, czy nie zabrzmi, jak balon. Ale później zaczęłam czuć się naturalnie i całkowicie zapomniałam, że rozmawiam z facetem w makijażu. Wydawał się być całkowicie prawdziwy. Właściwie bardzo mi się to podobało.

Obraz "Hellboy 2: Złota armia" trafi do polskich kin 5 września 2008 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej