Sequel "Opowieści podręcznej" w Hulu

Sequel "Opowieści podręcznej" w Hulu
ZOBACZ GALERIĘ Sequel "Opowieści podręcznej" w Hulu

Sequel "Opowieści podręcznej" w Hulu

Platforma Hulu kupiła prawa do ekranizacji powieści "The Testaments" Margaret Atwood, kontynuacji "Opowieści podręcznej".

"The Testaments" Margaret Atwood ukaże się 10 września. Akcja powieści rozgrywa się 15 lat po wydarzeniach kończących książkę "Opowieść podręcznej". W serialu Hulu akcja wykroczyła jednak ponad to co zostało przedstawione w książce. Odpowiedzialny za cykl Bruce Miller będzie musiał teraz zastanowić się jak wykorzystać nowy materiał źródłowy i jak połączyć go z obecnym serialem.

Historia w powieści "The Testaments" nie jest opowiedziana z perspektywy Offred (Elisabeth Moss). Tym razem narratorkami są młoda kobieta wychowana w totalitarnej rzeczywistości, nastolatka z Kanady oraz ciotka Lydia, czarny charakter znany z powieści i serialu (odtwarza ją Ann Dowd).

Serial "Opowieść podręcznej", będący adaptacją klasycznej powieści Margaret Atwood, to historia o życiu w dystopijnym świecie Republiki Gilead, totalitarnym społeczeństwie, które powstało na terenie Stanów Zjednoczonych. W obliczu katastrof ekologicznych i gwałtownego przyrostu naturalnego Gilead rządzony jest przez przedstawicieli fundamentalistycznego reżimu, który traktuje kobiety jak własność państwową. Hulu zamówiło już czwarty sezon cyklu.

OSTATNIE

26.05.2020
W sieci pojawiły się nowy odcinek serialu "The Biebers on Watch", których bohaterami są Justin Bieber i Hayley Baldwin. więcej
26.05.2020
W sieci pojawił się zwiastun dramatu "Before The Fire" z Jenną Lyng Adams. więcej
26.05.2020
Nowy serial "Love Life" z Anna Kendrick w HBO GO już 28 maja. więcej
26.05.2020
W biografii Amy Winehouse w głównej roli pojawi się nieznana aktorka. więcej
26.05.2020
W sieci pojawił się plakat filmu "Pięciu braci" Spike'a Lee. więcej