Sequel "Opowieści podręcznej" w Hulu

Sequel "Opowieści podręcznej" w Hulu
ZOBACZ GALERIĘ Sequel "Opowieści podręcznej" w Hulu

Sequel "Opowieści podręcznej" w Hulu

Platforma Hulu kupiła prawa do ekranizacji powieści "The Testaments" Margaret Atwood, kontynuacji "Opowieści podręcznej".

"The Testaments" Margaret Atwood ukaże się 10 września. Akcja powieści rozgrywa się 15 lat po wydarzeniach kończących książkę "Opowieść podręcznej". W serialu Hulu akcja wykroczyła jednak ponad to co zostało przedstawione w książce. Odpowiedzialny za cykl Bruce Miller będzie musiał teraz zastanowić się jak wykorzystać nowy materiał źródłowy i jak połączyć go z obecnym serialem.

Historia w powieści "The Testaments" nie jest opowiedziana z perspektywy Offred (Elisabeth Moss). Tym razem narratorkami są młoda kobieta wychowana w totalitarnej rzeczywistości, nastolatka z Kanady oraz ciotka Lydia, czarny charakter znany z powieści i serialu (odtwarza ją Ann Dowd).

Serial "Opowieść podręcznej", będący adaptacją klasycznej powieści Margaret Atwood, to historia o życiu w dystopijnym świecie Republiki Gilead, totalitarnym społeczeństwie, które powstało na terenie Stanów Zjednoczonych. W obliczu katastrof ekologicznych i gwałtownego przyrostu naturalnego Gilead rządzony jest przez przedstawicieli fundamentalistycznego reżimu, który traktuje kobiety jak własność państwową. Hulu zamówiło już czwarty sezon cyklu.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej