Sequel "Sicario" nową wyprawą w tym samym świecie

Stefano Sollima, reżyser filmu zatytułowanego "Soldado" ("Żołnierz"), kontynuacji "Sicario", opowiada o tym, czego możemy spodziewać się w jego dziele.

Nowy film skupiać będzie się na postaci Alejandro Gillicka (Benicio Del Toro). Do obsady powróci również Josh Brolin. Scenariusz znów pisze Taylor Sheridan. Emily Blunt nie sportretuje już agentki FBI Kate Macer. Aktorka jest w ciąży, a następnie zajęta będzie na planie produkcji "Mary Poppins Returns".

- "Soldado" nie będzie klasycznym sequelem, raczej odrębnym filmem z bohaterami, których widzowie poznali w "Sicario" - zapowiada Stefano Sollima. - Pokochałem ten projekt, ponieważ "Soldado" będzie można obejrzeć i cieszyć się z niego, niezależnie od tego czy widziało się "Sicario".

- Zachwyciłem się "Sicario" - kontynuuje twórca. - Jego styl bardzo przypomina moje podejście do kina. Ja kręcę jednak inny film. "Soldado" będzie bardziej filmowy, wizualny. Będzie w nim więcej wielkich sekwencji akcji. To będzie inna wyprawa w tym samym świecie. Nawet temat jest inny - tym razem nie będą to narkotyki, ale raczej imigracja.

Premiera planowana jest na 25 grudnia 2018 roku.

Obraz "Sicario" z 2015 roku, w reżyserii Denisa Villeneuve'a, opowiadał o akcji CIA mającej na celu pojmanie szefa meksykańskiego kartelu narkotykowego.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej