Serial "22.11.63" w kwietniu w Polsce

Już w kwietniu na kanale Fox zagości serial "22.11.63" - realizowany na podstawie powieści Stephena Kinga "Dallas'63".

Produkcja, która funkcjonuje również pod tytułem "11.22.63" (różnica bierze się z odmiennych sposobów zapisywania daty), opowiada o trzydziestopięcioletnim nauczycielu angielskiego Jake'u Eppingu, który przenosi się w czasie do września 1958 roku. W ten sposób bohater zyskuje szansę na to, żeby rozpocząć życie w świecie wczesnego rock and rolla, ale i odnaleźć miłość, a przede wszystkim spróbować uratować życie prezydenta Kennedy'ego.

W głównej roli będziemy mogli oglądać Jamesa Franco. Obok niego grają: Chris Cooper, Josh Duhamel, T.R. Knight, Cherry Jones, Sarah Gadon, Lucy Fry, George MacKay i Daniel Webber.

Amerykańska premiera cyklu odbyła się 15 lutego.

Główną scenarzystką serialu jest Bridget Carpenter. Produkcją zajęli się (jako producenci wykonawczy) J.J. Abrams, Stephen King, Bridget Carpenter i Bryan Burk. Widzowie zobaczą osiem odcinków.

Wkrótce na antenie Fox w Polsce zagoszczą również inne seriale, w tym premierowy "Outcast" oraz piąty sezon "Homeland".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej