Serial z Halle Berry zniknie z anteny

Po dwóch sezonach telewizja CBS podjęła decyzję o zakończeniu realizacji serialu "Extant: Przetrwanie" z Halle Berry w roli głównej. Aktorka nie pozostanie jednak bez pracy.

Wyprodukowany przez Stevena Spielberga serial opowiadał o astronautce Molly Woods (Halle Berry). Pewna tajemnica sprawiła, że po powrocie z samotnej misji w kosmosie kobieta stanęła w centrum wydarzeń, które zmieniają historię świata.

Oprócz Berry w pierwszym sezonie serialu grali Goran Visnjic ("Ostry dyżur") i Pierce Gagnon ("Looper: Pętla czasu") oraz Hiroyuki Sanada, David Morrissey, Michael O'Neill, Camryn Manheim i Jeffrey Dean Morgan. W drugim stacja dokonała licznych obsadowych zmian. Przesunięto również akcenty z science fiction na akcję, co wpłynęło negatywnie na odbiór produkcji przez widzów.

Stacja CBS chce jednak nadal pracować z Halle Berry. Aktorce zaproponowano właśnie udział w serialu prawniczym. Produkcja nosi tytuł "Legalese", a jej scenarzystą jest Steven Lichtman ("Żona idealna"). Gwiazda będzie się miała wcielić w prawniczkę z Chicago, która za sprawą przenosi się do Nowego Orleanu.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej