Serial z zespołem Blog 27

Zespół Blog 27 i jego wokalistka Tola Szlagowska zadebiutują w nowych rolach - aktorskich w serialu telewizji TVN - \"39 i pół\".

Tola w serialu zagra Olę - wokalistkę zespołu B 27. Dziewczyna na scenie to wulkan energii, a poza nią - skromna nastolatka, która cały wolny czas poświęca swojej pasji - muzyce. W osiągnięciu sukcesu ma jej pomóc Darek (Tomasz Karolak), facet przed czterdziestką, który niczego w swoim życiu nie osiągnął. Tuż przed swoimi urodzinami dochodzi do wniosku, że czas najwyższy to zmienić. Angażuje się w promocję B 27. Kierowanie karierą zespołu ma być dla niego trampoliną do sukcesu zawodowego i życiowej stabilizacji.

Oprócz Szlagowskiej i Karolaka w serialu zagrają Daria Widawska, Sonia Bohosiewicz, Dorota Deląg i Krzysztof Stelmaszyk.

Zespół Blog 27 zadebiutował w 2005 roku płytą \"LOL\". Na swoim koncie nastolatki mają prestiżowe nagrody: MTV Music Awards czy EBBA (European Boarder Breaker Award) za najlepiej sprzedający się album w Europie poza własnym krajem. Blog 27 zagrał ponad 25 koncertów w Niemczech, Austrii, Szwajcarii oraz na Węgrzech.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej