Shailene Woodley rozbitkiem

Shailene Woodley rozbitkiem
ZOBACZ GALERIĘ Shailene Woodley rozbitkiem

Shailene Woodley rozbitkiem

Shailene Woodley zagra w dramacie "Adrift", który nakręci twórca filmu "Everest", Baltasar Kormákur. Dzieło opisywane jest jako "Grawitacja" na na oceanie.

Powstający na faktach obraz opowie o narzeczonych - Tami Oldham i Richardzie Sharpie, którzy wyruszają w rejs z Tahiti dookoła świata. Niestety, doświadczeni żeglarze trafiają na huragan. Kiedy ocean się uspokaja, a kobieta odzyskuje przytomność, odkrywa, że łódź jest zniszczona, radio i silnik nie działają, a jej narzeczonego i obydwu szalup ratunkowych nie ma. Mimo niewielkiej ilości jedzenia i wody, kobieta zdołała przeżyć 41 dni i dotrzeć do hawajskiego wybrzeża.

Shailene Woodley, gwiazdę "Niezgodnej", niedawno można było oglądać w filmie "Snowden". W przyszłym roku HBO zaprezentuje serial "Wielkie Kłamstewka", gdzie aktorka gra u boku Nicole Kidman i Reese Witherspoon.

Baltasar Kormákur ma na koncie dzieła "Everest", "Agenci", "Kontrabanda" czy "101 Reykjavik".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej