Shania Twain w "Broad City"

Shania Twain w "Broad City"
ZOBACZ GALERIĘ Shania Twain w "Broad City"

Shania Twain w "Broad City"

Shania Twain wystąpiła gościnnie w sitcomie "Broad City".

Produkcja "Broad City" opowiada o perypetiach dwóch dziewczyn żydowskiego pochodzenia, które mieszkają w Nowym Jorku. Ilana (Ilana Glazer) robi wszystko, by nie pracować i wieść hedonistyczne życie, a Abbi (Abbi Jacobson) próbuje zrobić karierę jako ilustratorka.

Przez wiele odcinków Abbi opowiadała, że jedną z klientek w jej siłowni jest legendarna gwiazda country, Shania Twain. Zmyślona opowieść w końcu stała się rzeczywistością. Krótki fragment z udziałem piosenkarki można obejrzeć tutaj.

Serial powstał na podstawie tak samo zatytułowanego internetowego cyklu. Dla Comedy Central produkcją serial kieruje Amy Poehler.

Shania Twain szykuje się do premiery nowej płyty "Now". - Miałam wesołe momenty, miałam smutne momenty. Chciałam, żeby ta różnorodność emocji znalazła odzwierciedlenie na wydawnictwie. Musiałam zatem pozbyć się wszystkiego, co było zbyt przesadzone w jedną lub drugą stronę - mówi o albumie Shania.

Ostatni na razie krążek Shanii Twain to "Up!" z 2002 roku. Artystka, której kariera zaczęła się w 1983 roku, sprzedała do tej pory ponad 85 milionów płyt na świecie. Na koncie ma pięć nagród Grammy. Niedawno zapowiedziała udział w filmie "Trading Paint" z Johnem Travoltą.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej