Shania Twain w filmie z Johnem Travoltą

Shania Twain w filmie z Johnem Travoltą
ZOBACZ GALERIĘ Shania Twain w filmie z Johnem Travoltą

Shania Twain w filmie z Johnem Travoltą

Shania Twain, autorka przeboju, "That Don't Impress Me Much", wystąpi w dramacie "Trading Paint", którego akcja rozgrywa się w środowisku rajdowców.

Film będzie opowieścią o dwóch kierowcach wyścigowych - ojcu i synu. Panowie muszą odłożyć na bok rodzinne i zawodowe konflikty, swe ego i żale, by stawić czoła wspólnemu wrogowi. W roli głównej wystąpi John Travolta. W obsadzie znaleźli się również Toby Sebastian i Kevin Dunn. Za kamerą staje Karzan Kader.

O projekcie mówi się już od wielu lat. Ponad 10 lat temu w obrazie miała wystąpić Britney Spears.

Shania Twain to wielka gwiazda popowej odmiany country. Amerykanka właśnie zapowiedziała pierwszy studyjny materiał od 15 lat. Wydawnictwa "Now" można spodziewać 29 września 2017 roku. Pod tym adresem można posłuchać singla "Life's About To Get Good".

Ostatnia płyta Shanii Twain to "Up!" z 2002 roku. Artystka, której kariera zaczęła się w 1983 roku, sprzedała do tej pory ponad 85 milionów płyt na świecie. Na koncie ma pięć nagród Grammy.

51-latka ma już aktorskie doświadczenie. Zagrała na przykład w filmie "Jak być sobą" Davida O. Russella.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej