Shawn Levy kręci Ali Babę

Shawn Levy kręci Ali Babę
ZOBACZ GALERIĘ Shawn Levy kręci Ali Babę

Shawn Levy kręci Ali Babę

Shawn Levy stanie za kamerą ekranizacji baśni "Ali Baba i czterdziestu rozbójników".

Dzieło zatytułowane "Forty Thieves" opowiadać będzie o mężczyźnie imieniem Allen. Szczegóły fabuły nie są znane. O główną rolę starają się Liam Hemsworth, Evan Peters i Dan Stevens.

Obraz ma klimatem przypominać "Strażników galaktyki" - być zabawny i pełen przygód. Dzieło powstaje dla 20th Century Fox.

"Ali Baba i czterdziestu rozbójników" to jedna z baśni ze zbioru "Tysiąca i jednej nocy". Tytułowy bohater jest prostym rzemieślnikiem, który przez przypadek poznaje magiczne zaklęcie "Sezamie, otwórz się!". Po wymówieniu tych słów, otworzyła się przed nim grota pełna skarbów przechowywanych przez rozbójników.

Shawn Levy wyreżyserował ostatnio filmy "Powiedzmy sobie wszystko" oraz czekający na premierę "Noc w muzeum: Tajemnica grobowca". Zajmie się także ekranizacji popularnej gry komputerowej "Minecraft".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej