Shawn Mendes między słowami jest Billem Murrayem

Shawn Mendes między słowami jest Billem Murrayem
ZOBACZ GALERIĘ Shawn Mendes między słowami jest Billem Murrayem

Shawn Mendes między słowami jest Billem Murrayem

Shawn Mendes zaprezentował ciekawe wideo do najnowszego singla "Lost in Japan".

Klip jest swoistą wariacją na temat filmu "Między słowami" ("Lost in Translation") z Billem Murrayem i Scarlett Johansson w rolach głównych. Widzowie na ekranie bez problemu rozpoznają kilka pamiętnych scen z dzieła Sofii Coppoli. Bohatera "Między słowami", Boba Harrisa, w teledysku gra oczywiście Shawn Mendes. W rolę Charlotte wcieliła się Alisha Roe.

"Lost in Japan" istnieje w wersji podstawowej oraz remiksie autorstwa Zedda. - Chciałem, by mój kolejny singiel zabrzmiał jeszcze bardziej ekscytująco - mówi Shawn Mendes. - Ponieważ przyjaźnimy się z Zeddem, był on moim naturalnym wyborem do przygotowania remiksu. Nie mogę się doczekać premiery.

Pierwszy koncert Shawna Mendesa w Polsce odbędzie się 2 kwietnia 2019 roku w Arenie Kraków.

Wokalista niedawno znalazł się na czele listy Billboardu 21 Under 21, czyli 21 najbardziej wpływowych artystów, którzy nie ukończyli 21 lat. Zespół dziennikarzy brał przede wszystkim pod uwagę liczbę sprzedanych płyt czy raczej odsłuchów w serwisach streamingowych , ale także liczbę fanów w mediach społecznościowych czy oglądalność w programach telewizyjnych i radiowych.

Shawn Mendes to 20-latek z Toronto. Jego idolami są John Mayer, Ed Sheeran, Justin Timberlake i Bruno Mars. Na koncie ma płyty - "Handwritten" (2015) i "Illuminate" (2016). Kanadyjczyk wylansował przeboje "Stitches", "Life of the Party" czy "Treat You Better". Użyczył też głosu w animacji "Bez szans".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej