Sherri Shepherd w "Ride Along 2"

Sherri Shepherd zasiliła obsadę komedii "Ride Along 2" z Kevinem Hartem i Ice Cube'em w rolach głównych.

Pierwsza część filmu, którego premiera odbyła się na początku roku, przedstawiała historię spokojnego, zachowawczego nauczyciela (Kevin Hart). Miał on poślubić dziewczynę swoich marzeń. Zanim jednak stanie z nią na ślubnym kobiercu, musi zdobyć szacunek jej brata, twardego policjanta (Ice Cube). W tym celu zgadza się odbyć pełną wrażeń przejażdżkę radiowozem wraz z przyszłym szwagrem.

Komedia, którą wyreżyserował Tim Story, przyniosła zaskakujące zyski. Po zaledwie miesiącu w kinach na konto projektu wpłynęło około 120 milionów dolarów, choć jego realizacja kosztowała zaledwie 25 milionów. Nic więc dziwnego, że twórcy podjęli decyzję o nakręceniu kontynuacji.

W drugiej części obrazu Kevin Hart i Ice Cube przejadą się do Miami. W obsadzie produkcji znaleźli się też Benjamin Bratt, Olivia Munn oraz Ken Jeong. Teraz dołączyła do nich Sherri Shepherd.

Za kamerą ponownie stanie Tim Story. Nad scenariuszem, podobnie jak przy pierwszej części, pracują znów Phil Hay i Matt Manfredi.

Premierę "Ride Along 2" zapowiedziano na 15 stycznia 2016 roku.

Sherri Shepherd przez siedem sezonów prowadziła talkshow ABC, "The View". W czerwcu ogłosiła, że odchodzi z programu. Amerykanka ma na koncie m.in. role w serialach "Rockefeller Plaza 30" oraz "Jak poznałem waszą matkę". Na dużym ekranie można było ją ostatnio podziwiać w komedii "Jak upolować faceta" z 2012 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej