Shinji Aoyama i Isabelle Huppert w Wenecji

Nowy film Shinji Aoyamy, \"Sad Vacation\", zostanie zaprezentowany w cyklu Horizons podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Wenecji.

Japoński reżyser zasłynął jako mistrz w portretowaniu wyobcowania i niepokojów targających współczesnymi ludźmi. Jego nowy obraz opowiada o trudnej więzi pomiędzy matką i dwójką jej dzieci.

W cyklu Horizon przedstawiony również zostanie obraz \"Medee Miracle\" w reżyserii Tonino De Bernardiego. W filmie nawiązującym do mitu o Medei główną rolę zagrała Isabelle Huppert.

Festiwal Filmowy w Wenecji rozpocznie się 29 sierpnia i potrwa do 8 września. Ostateczny program imprezy zostanie przedstawiony już jutro.

Pełnometrażowy debiut Shinji Aoyamy to dramat \"Helpless\" z 1996 roku. Polskim widzom znany jest najlepiej film \"Eureka\" z 2000 roku, opowiadający o trójce młodych ludzi, którym udaje się ocalić życie podczas ataku terrorystycznego.

Isabelle Huppert wystąpiła ostatnio w obrazie \"Gabrielle\" z 2005 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej