Showtime potwierdza rozstanie z Dexterem

To już oficjalne. Szefostwo telewizji Showtime potwierdziło, iż rozstaje się z "Dexterem". Ósmy sezon zakończy popularny serial.

Producenci "Dextera" od dawna powtarzali, że historia seryjnego mordercy, który za dnia pracuje jako specjalista od krwi na jednym z posterunków policji Miami, zmierza ku finałowi. Teraz informacje te potwierdziło również szefostwo kanału.

Wraz z komunikatem stacja przedstawiła w sieci fragment jednego z odcinków finału. Relacje Dextera i jego siostry Debry legły w gruzach.

Przypomnimy, iż z pierwszego teasera sezonu mogliśmy dowiedzieć się, że bohater zaczął tracić kontrolę nad swoim światem. W krótkim wideo Dexter mówił: "Zawsze byłem bardzo schludnym potworem. Ale ostatnio prawda zaczęła się rozlewać i zbyt wielu poznało już pełen obraz. Tracę kontrolę. Jestem pewien tylko tego, że dalej nie będzie ładnie i miło".

W głównej roli występuje Michael C. Hall. Towarzyszą mu m.in. Jennifer Carpenter, David Zayas i Lauren Vélez. W ósmym sezonie powróci też Yvonne Strahovski.

Światowa premiera ostatniej serii "Dextera" zapowiedziana jest na koniec czerwca. W te wakacje będziemy musieli pożegnać się również z innym telewizyjnym antybohaterem - Walterem White'em z "Breaking Bad".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej