Sia, Zoe Saldana i Julianne Moore razem w szczytnej sprawie

Sia, Zoe Saldana i Julianne Moore razem w szczytnej sprawie
ZOBACZ GALERIĘ Sia, Zoe Saldana i Julianne Moore razem w szczytnej sprawie

Sia, Zoe Saldana i Julianne Moore razem w szczytnej sprawie

Sia, Zoe Saldana i Julianne Moore zrealizowały razem klip, który ma zwrócić uwagę na problem wirusa HIV.

Numer nosi tytuł "Free Me", a jago autorką jest oczywiście Sia. W teledysku Zoe Saldana wciela się w ciężarną kobietę, która dowiaduje się, że jest nosicielką wirusa HIV. Julianne Moore pełni rolę narratorki. Poruszające wideo do ballady, w którym widzimy także taneczne popisy współczesnych tancerzy i Saldany, znajduje się tutaj. Za choreografię odpowiada stale współpracujący z wokalistką Ryan Heffington.

Dochód z singla zasili konto #endHIV.

Zoe Saldanę ostatnio można było podziwiać w "Strażnikach galaktyki vol. 2", a Julianne Moore w "Wonderstruck". Ostatnio rudowłosa gwiazda zajęta była na planie Kingsman: Złoty krąg".

Sia Furler muzyczną karierę rozpoczynała od wokalnych, gościnnych występów głównie w utworach Zero 7. Pierwszy własny longplay, "OnlySee", wydała w 1997 roku. Jednocześnie prowadziła karierę solową i zdobywała uznanie jako autorka piosenek dla innych wykonawców. Z jej talentu korzystali Beyoncé, Kylie Minogue, Flo Rida czy Rihanna, dla której przygotowała przebój "Diamonds". Współtworzyła też utwory "Titanium" David Guetta i "Wild Ones" Flo Ridy, w których zresztą również zaśpiewała. Ważnym momentem w karierze pochodzącej z Adelaide artystki było wydanie płyty "1000 Forms of Fear" (2014), z której pochodził hit "Chandelier". Jej najnowsze wydawnictwo to "This Is Acting" ze stycznia 2016 roku.

Sia nagrała piosenki do filmów "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia", "Lion. Droga do domu","Polująca z orłami", a ostatnio "Wonder Woman".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej