"Sicario" jak komedia przy sequelu

"Sicario" jak komedia przy sequelu
ZOBACZ GALERIĘ "Sicario" jak komedia przy sequelu

"Sicario" jak komedia przy sequelu

Scenarzysta Taylor Sheridan zapewnia, że "Soldado", sequel znakomitego "Sicario", jest jeszcze mocniejszy niż oryginał.

Sheridan powiedział, że zgodził się napisać scenariusz drugiej części obrazu Denisa Villeneuve'a, jeśli dostanie wolną rękę. - Studio mi zaufało i pozwolił robić, co chcę - mówi scenarzysta. - Kiedy wróciłem do niech z tekstem usłyszałem: "O, cholera. Będziemy mieć kłopoty". Przy "Soldado" pierwsza część wygląda jak komedia. Nie jest kolesiem, któremu powinno powierzać się pisanie sequeli.

Już wcześniej twórca zapowiedział, że kontynuacja będzie bardziej mroczna.

Nowy film skupia się na postaciach Alejandro Gillicka (Benicio Del Toro) i agenta CIA Matta Gravera (Josh Brolin). Matthew Modine gra dyrektora w biurze sekretarza obrony, Jamesa Ridleya. W obsadzie zabraknie Emily Blunt. Udział potwierdzili natomiast Isabela Moner, Catherine Keener, Jeffrey Donovan czy David Castaneda. Za kamerą stanął Stefano Sollima. Data premiery nie została ustalona. Dzieło jest na etapie post-produkcji.

Obraz "Sicario" z 2015 roku, w reżyserii Denisa Villeneuve'a, opowiadał o akcji CIA mającej na celu pojmanie szefa meksykańskiego kartelu narkotykowego.

Taylor Sheridan to autor "Aż do piekła" (nominacja do Oscara), "Wind River" i "Sicario".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej