"Sicario" - nowy zwiastun w sieci

Producenci przedstawili kolejny zwiastun thrillera "Sicario".

Film, w którym grają Emily Blunt, Benicio Del Toro i Josh Brolin opowiada o napięciach na amerykańsko-meksykańskim pograniczu. Trójka bohaterów: idealistka z FBI (Blunt) oraz dwóch agentów rządowych (Del Toro i Brolin) próbuje schwytać meksykańskiego szefa kartelu.

Nowy zwiastun jeszcze lepiej niż wcześniejsze materiały wprowadza widzów w gęsty klimat opowieści. Nie jest to świat znany z folderów turystycznych. Wideo można obejrzeć na YouTube.

W obrazie, którego światowa premiera odbyła się na ostatnim festiwalu w Cannes, grają również Jon Bernthal, Daniel Kaluuya, Victor Garber i Maximiliano Hernández.

Reżyserią zajął się Denis Villeneuve ("Wróg", "Labirynt", "Pogorzelisko"), a scenariusz napisał Taylor Sheridan. Zdjęcia do filmu wykonał Roger Deakins.

Polska premiera thrillera zapowiedziana została na 25 września.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej