Simon Pegg i Nick Frost polują na duchy

Simon Pegg i Nick Frost polują na duchy
ZOBACZ GALERIĘ Simon Pegg i Nick Frost polują na duchy

Simon Pegg i Nick Frost polują na duchy

Simon Pegg ("Mission: Impossible – Fallout") znów połączy siły z Nickiem Frostem ("Na ringu z rodziną"). Obydwaj wystąpią w serialu "Truth Seekers".

- Każdy odcinek to przygoda, potencjalne polowanie lub coś w tym stylu - czytamy w komunikacie prasowym. - Zacznie się w wąskim gronie, a potem będzie zataczać szersze kręgi. Podobnie było z "Wysypem żywych trupów". To była lokalna opowieść osadzona w Północnym Londynie, ale jakoś rozprzestrzeniła się na cały świat, ponieważ każdy rozumie język filmów zombie.

Frost zagra postać zwaną Gus, jednego z dwóch członków ekipy polującej na duchy. Akcja rozgrywać będzie się w opuszczonych kościołach, porzuconych szpitalach i tego typu miejscach. Simon Pegg wcieli się w bohatera imieniem Dave, ale kim on dokładnie będzie, jeszcze nie wiadomo.

Projekt realizuje Amazon Prime Video.

Simon Pegg i Nick Frost wystąpili razem właśnie w "Wysypie żywych trupów".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej