Simon West i burza w Bagdadzie

Simon West zajmie się reżyserią i produkcją dramatu \"Thunder Run: The Armored Strike to Capture Baghdad\".

Film będzie adaptacją pamiętników Davida Zucchino. Wyróżniony nagrodą Pulitzera korespondent Los Angeles Times opisał w nich wydarzenia z Iraku sprzed czterech lat. W kwietniu 2003 roku dziennikarz wkroczył do Bagdadu wraz z jednym z amerykańskich oddziałów w ramach akcji określonej mianem \"ucieczki przed burzą\".

- Kiedy po raz pierwszy przeczytałem książkę Zucchino, uświadomiłem sobie, że to jedna z najwspanialszych kronik współczesnej wojny - mówi West. - Jest pełna bohaterstwa i tragizmu.

Scenariusz do obrazu napisze Zucchino. W obowiązkach producenta Westa wspierać będą Jib Polhemus, Brian Presley, Randall Emmett, George Furla, oraz Vance J. Owen i Lawrence Abramson.

Simon West znany jest jako producent wykonawczy obrazu \"Helikopter w ogniu\". Jego ostatnie przedsięwzięcie reżyserskie to thriller \"Kiedy dzwoni nieznajomy\" z 2006 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej