"Sinister" doczeka się kontynuacji

Realizacja horroru "Sinister" pochłonęła 3 miliony dolarów, a wpływy z rozpowszechniania przyniosły ich aż 80. Takie przebicie spowodowało, iż producenci nie zastanawiali się długo nad decyzją o kontynuacji.

Prace nad "Sinister 2" już się rozpoczęły. Prowadzą je twórcy odpowiedzialni za część pierwszą: produkcją zajmie się Jason Blum, a scenariusz napiszą Scott Derrickson i Robert Cargill. Nie wiadomo na razie czy Derrickson zdecyduje się powrócić nie tylko jako autor fabuły, ale również reżyser.
Przypomnijmy, iż głównym bohaterem filmu "Sinister" był pisarz (Ethan Hawke), który opisuje prawdziwe zbrodnie. Szukając nowego tematu, mężczyzna natrafia na serię domowych filmów wideo, przedstawiających brutalne morderstwa. Śledztwo doprowadza go do tajemniczej, nadprzyrodzonej siły.

Obraz gościł na naszych ekranach w listopadzie.

Derrickson i Blum razem przygotowują również ekranizację noweli Stephena Kinga "The Breathing Method".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej