Siostra Penelope Cruz w klipie Jamiroquai

Penelope Cruz to jedna z popularniejszych hiszpańskich aktorek. Jej siostra, Monica Cruz, uprawia ten sam zawód. Jest także tancerką. Jak radzi sobie przed kamerą można sprawdzić w nowym teledysku Jamiroquai.

Młodsza siostra Penelope wystąpiła w klipie do singla "Cloud 9". Widzimy ją na przykład w nocnym klubie. Oczywiście mamy do czynienia z teledyskiem Jaya Kaya, więc obowiązkowe są też szybkie samochody. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

"Cloud 9" zapowiada album "Automaton", który ukaże się 31 marca.

Wcześniej poznaliśmy utwór tytułowy, do którego nakręcony został teledysk w klimacie neo-noir science fiction. Reżyserem jest Charlie Lightening (m.in. Björk, Arcade Fire). Filmik można przypomnieć sobie tutaj.

- Inspiracją dla płyty "Automaton" jest uznanie rosnącego znaczenia technologii i sztucznej inteligencji we współczesnym świecie - wyjaśnia Jay Kay, frontman grupy. - Oraz to, jak my, ludzie, zapominamy o przyjemniejszych rzeczach w życiu, o środowisku, związkach.

Ostatnim albumem Jamiroquai pozostaje "Rock Dust Light Star" z 2010 roku. Wśród przebojów zespołu znajdują się "Virtual Insanity", "Deeper Underground", "Cosmic Girl" czy "Little L".

Monica Cruz ma na koncie udział w serialach "Czerwony orzeł" czy "Un paso adelante".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej