Sissy Spacek jedzie do Castle Rock

Sissy Spacek jedzie do Castle Rock
ZOBACZ GALERIĘ Sissy Spacek jedzie do Castle Rock

Sissy Spacek jedzie do Castle Rock

Jane Levy i Sissy Spacek zagrają w serialu "Castle Rock", którego twórcami są J.J. Abrams i Stephen King.

Produkcja oparta jest na twórczości Stephena Kinga. Tytuł pochodzi od nazwy fikcyjnego miejsca w stanie Maine, skąd pochodzi pisarz. Castle Rock nierzadko pojawia się w jego książkach np. w "Martwej strefie", "Cujo" czy "Sklepiku z marzeniami". To typowe małe miasteczko skrywające liczne tajemnice.

Serial będzie łączyć tematy i światy znane z całej twórczości Kinga i przywoływać niektóre z kultowych historii pisarza.

André Holland zagra Henry'ego, prawnika broniącego skazańców czekających na egzekucję. Sissy Spacek przypadła rola Ruth Deaver, adopcyjnej matki Henry'ego, emerytowanej profesor, która może znać tajemnice Castle Rock. Jane Levy wcieli się w Jackie mającą obsesję na punkcie śmierci historyk z Castle Rock.

Projekt powstaje dla Hulu.

Sissy Spacek, gwiazdę "Carrie", laureatkę Oscara za "Córkę górnika" ostatnio można było oglądać w "Bloodline". Jane Levy ostatnio zagrała w "Twin Peaks".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej