Slash na planie "Deadpoola 2"

Slash na planie "Deadpoola 2"
ZOBACZ GALERIĘ Slash na planie "Deadpoola 2"

Slash na planie "Deadpoola 2"

Slash, popularny rockowy gitarzysta, pojawił się niespodziewanie na planie filmu "Deadpool 2".

Wspólne zdjęcie z muzykiem Guns N' Roses zamieścił na Instagramie Josh Brolin, który w nadchodzącym obrazie portretuje Cable'a. Fotkę rockmana i aktora można znaleźć pod tym adresem.

Na razie nie wiadomo, czy Slash złożył towarzyską wizytę na planie, czy też może pojawi się gościnnie w nowej odsłonie przygód Deadpoola. Gitarzysta dotąd związany był z przemysłem filmowym jako producent horrorów.

Deadpool (Ryan Reynolds) to alter ego Wade'a Wilsona, byłego najemnika, który w obliczu śmiertelnej choroby poddał się eksperymentowi z użyciem broni X i odrodził się jako niezniszczalny, na wpół szalony antybohater. W obsadzie zleźli się także Zazie Beetz ("Atlanta") jako Domino, Leslie Uggams jako Niewidoma Al, Josh Brolin jako Cable i Shioli Kutsuna. Czarny charakter ma zagrać Jack Kesy ("Baywatch. Słoneczny patrol").

Data premiery sequela przeboju z 2016 roku została ustalona na 1 czerwca 2018 roku. David Leitch, który zdobył rozgłos, gdy razem z Chadem Stahleskim nakręcił sensacyjny hit "John Wick" z Keanu Reevesem w roli głównej, zajmuje się reżyserią nowego filmu.

Slash ostatnio zajęty był trasą z Guns N'Roses. Od kilku lat z powadzeniem prowadzi solową karierę. We wrześniu 2014 roku ukazał się najnowszy krążek gitarzysty - "World On Fire". W solowych poczynaniach wspiera go zespół The Conspirators.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej