Smakowite węże i larwy dla Christiana Bale\'a

Smakowite węże i larwy dla Christiana Bale\'a
ZOBACZ GALERIĘ Smakowite węże i larwy dla Christiana Bale\'a

Smakowite węże i larwy dla Christiana Bale\'a

Werner Herzog nakłonił Christiana Bale\'a do jedzenia żywych węży i larw podczas pracy nad nowym filmem.

Reżyser, który pracował z aktorem nad obrazem \"Rescue Dawn\" chciał, aby ujęcia przekonywały widzów autentycznością. Ponieważ akcja filmu rozgrywa się w dżungli Laosu, a jego bohaterem jest jeniec wojenny, na Bale\'a czekało kilka niezapomnianych wrażeń.

- Werner spytał mnie, \"Co powiesz na kąpiel w rzece pełnej węży?\" - wspomina Brytyjczyk. - Więc odpowiedziałem, \"A co ty byś powiedział?\". Odparł, że zrobi to dla mnie, po czym spytał, co powiem na zjedzenie żywego węża. Rozmowa zaczynała się robić ciekawa, pytania były coraz bardziej szalone. Pomyślałem więc, że to będzie interesujące doświadczenie.

Najwyraźniej dieta z węży i robactwa nie pozostała bez wpływu na powierzchowność Bale\'a, który zrzucił na potrzeby filmu 25 kilogramów. Nie jest to z resztą jego pierwsze poświęcenie na potrzeby roli. Gwiazdor słynie z tego, że bardzo gruntownie wczuwa się w odgrywane przez siebie postaci. W roku 2004, przed realizacją filmu \"Mechanik\", postawny aktor zszedł do wagi 54 kilogramów, aby lepiej wcielić się w cierpiącego na bezsenność mężczyznę.

Christian Bale wystąpił niedawno w westernie \"3:10 do Yumy\", którego premiera odbyła się w październiku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej