Smerfy szukają innych Smerfów

Smerfy szukają innych Smerfów
ZOBACZ GALERIĘ Smerfy szukają innych Smerfów

Smerfy szukają innych Smerfów

Do sieci trafił zwiastun nadchodzącej animacji, "Smurfs: The Lost Village". Smerfetka przekonuje swych kolegów, że istniej inna wioska ze Smerfami.

Dzieło ma być zupełnie nowym spojrzeniem na niebieskich ludzików i ich świat. Historia skupi się na Smerfetce, która chce dowiedzieć się, jaka jest jej rola w smerfowej społeczności. Razem z innymi Smerfami jedyna niebieska dziewczyna wyruszy też na poszukiwanie legendarnej, zaginionej wioski. W obsadzie znaleźli się Demi Lovato jako Smerfetka, Rainn Wilson jako zły Gargamel, Mandy Patinkin jako Papa Smerf, Joe Manganiello jako Osiłek, Jack McBrayer jako Ciamajda i Danny Pudi jako Ważniak.

- A co jeśli smerfy nigdy nie były same? - pojawia się pytanie w trailerze. Zwiastun ukazujące niebieskich bohaterów szukających tajemniczej wioski można obejrzeć pod tym adresem.

Za reżyserię odpowiada Kelly Asbury ("Shrek 2", "Gnomeo i Julia"). Premierę wyznaczono na 7 kwietnia 2017 roku.

Przypomnijmy, że filmy "Smerfy" (2011) i "Smerfy 2" (2013) przyniosły aż 910 milionów dolarów wpływów. Za kamerą tych pełnometrażowych obrazów stanął Raja Gosnell, przed - obok niebieskich stworków - występowali m.in. Neil Patrick Harris, Christina Ricci czy Hank Azaria.

Smerfy pojawiły się w świecie popkultury w 1958 roku. W latach 80. telewizja NBC zrealizowała animowany serial, który podbił cały świat.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej