"SMILF" i "White Famous": Zobacz zwiastuny

"SMILF" i "White Famous": Zobacz zwiastuny
ZOBACZ GALERIĘ "SMILF" i "White Famous": Zobacz zwiastuny

"SMILF" i "White Famous": Zobacz zwiastuny

Stacja Showtime zaprezentowała teasery produkcji "SMILF" i "White Famous".

Główną bohaterką "SMILF" jest dwudziestokilkuletnia Bridgette (Frankie Shaw), która stara się pogodzić swoje ambicje zawodowe i prywatne z codziennością młodej matki. Rosie O'Donnell wciela się w Tutu, nieco ekscentryczną, ignorującą różne społeczne konwencje matkę Bridgette. Tutu stara się pomóc córce i wnukowi, ale jej pomysły nie zawsze przypadają do gustu młodej dziewczynie. Premierę wyznaczono na 5 listopada. Zapowiedź można znaleźć pod tym adresem.

W pozostałych rolach występują Michael London, Janice Williams, Lee Eisenberg, Gene Stupnitsky i Scott King.

Serial "White Famous" przedstawia z kolei perypetie młodego utalentowanego czarnoskórego komika, który zdobywając coraz większy sukces, musi uważać, by nie stracić na wiarygodności. Jay Pharoah występuje w głównej roli. Na antenę produkcja trafi 15 października. Trailer można obejrzeć tutaj.

W obsadzie znaleźli się także Meagan Good, Jack Davenport, Michael Rapaport, Kendrick Sampson, Lyndon Smith i Natalie Zea.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej