Snoop Dogg prowadzącym teleturniej

Snoop Dogg prowadzącym teleturniej
ZOBACZ GALERIĘ Snoop Dogg prowadzącym teleturniej

Snoop Dogg prowadzącym teleturniej

Snoop Dogg nie stroni od telewizji. Teraz raper otrzymał nawet swój teleturniej. Gwiazdor będzie prowadzącym nową wersję popularnego w latach 70. programu "The Joker's Wild".

Teleturniej postanowiła wskrzesić stacja TBS. Półgodzinne odcinki mają oferować nowe gry i sporą dawkę poczucia humoru. Program ma rozgrywać się w kasynie Snoopa z wielkim automatem do gier, wielkimi kartami i kostkami. Premiera planowana jest jeszcze na ten rok.

- Jestem wielkim fanem teleturniejów, a "The Joker's Wild" był jednym z moich ulubionych programów, gdy dorastałem - zapewnia muzyk.

Gospodarzem oryginalnego show był Jack Barry. Jeden z odcinków można obejrzeć pod tym adresem.

Snoop Dogg to jeden z popularniejszych amerykańskich raperów. W swojej karierze sprzedał 37 milionów płyt. 19 maja ukaże się jego nowy longplay, "Neva Left". Amerykanin był współprowadzącym kulinarny program "Martha & Snoop's Dinner Party".
Tagi: Snoop Dogg

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej