Snoop Dogg z pomocą Michaela Rapaporta drwi z Donalda Trumpa

Snoop Dogg z pomocą Michaela Rapaporta drwi z Donalda Trumpa
ZOBACZ GALERIĘ Snoop Dogg z pomocą Michaela Rapaporta drwi z Donalda Trumpa

Snoop Dogg z pomocą Michaela Rapaporta drwi z Donalda Trumpa

Snoop Dogg przygotował remiks utworu "Lavender" z repertuaru BadBadNotGood i Kaytranady. Do piosenki powstał klip z udziałem aktora, Michaela Rapaporta.

- Uwielbiam to, co BadBadNotGood robią, są tacy prawdziwi - przyznał Snoop. - Kiedy usłyszałem na ich płycie instrumental, wiedziałem, że muszę się nim zająć.

W piosence pojawiają się wersy kalifornijskiego rapera, a okładkę singla autorstwa Joe Coola (projektował obwolutę do debiutu Snoopa, "Doggystyle" z 1993).

Wideo towarzyszące nagraniu nakręcili Jesse Wellens i James DeFina. W roli głównej pojawia się aktor i komik Michael Rapaport, znany z produkcji "Gorący towar", "Justified: Bez przebaczenia" czy "Skazany na śmierć". W filmiku widzimy mnóstwo klaunów - jeden z nich mocno przypomina Donalda Trumpa. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Snoop Dogg to jeden z popularniejszych amerykańskich raperów. W swojej karierze sprzedał 37 milionów płyt. Jego najnowszy longplay "Coolaid" ukazał się 1 lipca 2016 roku.
Tagi: Snoop Dogg

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej