Soderbergh pracuje nad thrillerem

Steven Soderbergh tydzień temu zrezygnował z reżyserowania filmu "The Man from U.N.C.L.E.". Obecnie planuje nakręcić thriller o tematyce psychofarmakologicznej "The Bitter Pill".

Scenarzystą jest Scott Z. Burns, który również napisał skrypt do wspomnianego wyżej obrazu "The Man from U.N.C.L.E.", zaś za produkcję odpowiadają Lorenzo di Bonaventura i Gregory Jacobs.


Zespół w składzie Steven Soderbergh, Scott Z. Burns i Gregory Jacobs zrealizował wspólnie wcześniej "Contagion - epidemię strachu" oraz "Intryganta".


Reżyser planuje po nakręceniu "The Bitter Pill" pracę nad sagą o męskim striptizerze "Magic Mike" z Channing Tatum oraz opowieścią o Liberace zatytułowaną "Behind the Candelabra" z Michaelem Douglasem i Mattem Damonem w rolach głównych.


Soderbergh w 1989 roku, w wieku 26 lat, zadebiutował słynnym filmem "Sex, kłamstwa i kasety video", za który otrzymał Złotą Palmę w Cannes oraz nominację do Oscara za scenariusz. Sukces komercyjny oraz uznanie krytyki przyniosła mu produkcja "Co z oczu, to z serca" z Georgem Clooney'em i Jennifer Lopez w rolach głównych. W 2000 roku na ekrany kin weszły jego kolejne przeboje: "Traffic" oraz "Erin Brockovich".


http://www.hitfix.com

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej